Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Dentysta roku 2015O akcji

Dentysta roku

Jak głosować

Oddawanie głosów polega na wyborze lekarza w danym województwie, na którego chcemy oddać głos i naciśnięciu przycisku „GŁOSUJE”

 

 

Nominowanie do nagrody lub oddanie głosu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu plebiscytu.

LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Newsletter

Dodaj swój adres e-mail aby otrzymywać bieżące informacje

Regulamin akcji

Kliknij link aby pobrać regulamin akcji

 

<<Regulamin>>

 

 

 

Dentysta Roku 2015

To ogólnopolska akcja promocyjna mająca na celu wyłonienie najlepszego zdaniem pacjentów lekarza dentysty poprzez oddanie głosu na oznaczonego lekarza pracującego w danym gabinecie.

 

Świadomość i wymagania polskich pacjentów rosną. Coraz więcej osób zanim wybierze się do stomatologa zadaje sobie trud wyszukania najlepszego ich zdaniem specjalisty. W związku z tym PortalDentystyczny.pl powołuje do istnienia akcję, dzięki której poznamy dentystów, których cenią polscy pacjenci. Konkurs rusza 20 lstycznia 2015 r. Nagrodzonych zostanie 17 dentystów: 16 stomatologów z każdego województwa (po jednym na województwo) i laureat główny, czyli lekarz dentysta, który otrzyma od osób biorących udział w akcji największą liczbę głosów.

 

Udział w akcji jest bezpłatny!

 

Zgłoszenia będą mogli dokonać pacjenci oraz sami dentyści. Na tej stronie osoby zainteresowane konkursem znajdą również wszystkie informacje o akcji i będą mogły na bieżąco śledzić zmiany w rankingu lekarzy dentystów.

 

Głosowanie:

Oddawanie głosów polega na wyborze ze spisu gabinetów lekarza, na który chcemy oddać głos i naciśnięciu przycisku „głosuje”

  

Wyniki:

Wyniki akcji - zgodnie z regulaminem - ogłoszone będą w dniu 15 sierpnia 2015r. Zwycięzcy zostaną poinformowani indywidualnie o wygranej i zaproszeni na galę rozdania nagród.

 
 
 

Sponsorzy

  


 

Materiały do pobrania

UWAGA! 


Materiały promocyjne dotyczące plebiscytu dostępne są po zamówieniu mailowym.
W zamówieniu proszę napisać :
Imię i nazwisko oraz adres gabinetu.

 

 

Kilinij link aby pobrać materiały reklamowe

na Twoją stronę internetową

 

<<Pobierz banner reklamowy>>

 

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS