Strona główna - portaldentystyczny.pl

Strona główna Baza gabinetów

Nazwa gabinetu
Centrum Stomatologii Estetycznej ,,MULTIMED"
Województwo:
lubelskie
Miasto:
Zamość
Kod pocztowy:
22-400
Ulica:
Śląka
Numer:
40
Telefon:
084 6396330; 500 028 652
Adres e-mail:
Godziny otwarcia:
poniedziałek : od 8 do 21
wtorek : od 8 do 21
środa : od 8 do 21
czwartek : od 8 do 21
piątek : od 8 do 21
sobota : od 9 do 14
niedziela : nieczynny
Usługi
Pełny zakres usług
Akceptowalne formy płatności
gotówka
przelew
karta
Informacje dodatkowe
Witamy serdecznie w Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w Zamościu!

Firma Multimed rozpoczęła działalność w roku 1991. Od początku naszej działalności staramy się być firmą zmierzającą do kompleksowości i ponadprzeciętności świadczonych usług dla naszych Pacjentów.

Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia, realizacja założonych celów i to co jest najważniejsze w każdej firmie, czyli zespół dobrze współpracujących ludzi - przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Jako firma świadcząca usługi stomatologiczne jesteśmy znani i rozpoznawani na rynku lokalnym, ale i nie tylko.

Co roku przybywa nam około 2000 nowych kart pacjentów, co świadczy o uznaniu, za którym kryje się fachowość wykonywanych przez naszą firmę usług. Wśród firm o podobnej branży jesteśmy czołówką pod względem lokalowo-sprzętowym. Posiadając bardzo dobrą diagnostykę radiologiczną, świadczymy usługi w tym zakresie, również na rzecz innych przychodni i gabinetów stomatologicznych.

Firma jest na etapie ciągłego rozwoju i doskonalenia nie tylko pod względem urządzeń którymi dysponujemy, ale również wiedzy lekarzy czy asystentek z zakresu dziedziny stomatologii. Dążąc do podniesienia jakości wykonywanych usług, bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, jak również od niedawna sami je organizujemy.

Nie zapominamy również o naszych drogich milusińskich. To właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalny kącik do zabaw, który pozwoli odwrócić uwagę od czekającej wizyty. W kąciku każdy mały pacjent znajdzie coś dla siebie. Poza bogactwem kolorowych, pluszowych maskotek znajduje się tablica do malowania, kolorowanki i książeczki. Kącik przystosowany jest zarówno dla małych jak i dużych dzieci.


LOGOWANIE

Pierwszy raz w portalu?
Zarejestruj się Jak korzystać

Realizacja: Ideo Powered by: Edito CMS